Trenbolone Asetat Nedir

Trenbolone asetat, steroid nandrolondan türetilen enjekte edilebilir bir anabolik / androjenik steroiddir.Bununla birlikte, bu etkinlik, ikisi arasında doğrudan karşılaştırma yapmanın zor olduğu noktadan oldukça farklıdır.Trenbolone asetat östrojenik olmayan bir steroiddir ve miligram bazında bir miligramdaki ana nandrolonundan önemli ölçüde hem anabolik hem de androjeniktir.Trenbolon asetat ilk olarak 1967'de, sentetik steroidlerle ilgili bir dizi deney çalışması sırasında kapsamlı bir şekilde incelenmiştir.

Ürün özellikleri
 

CAS Numarası. 315-37-7
Karakter Beyaz kristal toz
tahlil % 99
EINECS 206-253-5
Moleküler formül C26H40O3
Moleküler ağırlık 400.6
Erime noktası 34-39 ° C
Kırılma indisi 77 °
kullanım Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin.Erkek cinsel fonksiyonlarının tedavisi için klinik olarak düşüş, aplastik anemi ve diğer hastalıklar.


Dozaj

Trenbolon asetat genellikle 35-150 mg / gün ve daha tipik olarak 50-100 mg / gün dozlarında kullanılır.35 mg rakam genellikle sadece trenbolona özgü yan etkilere karşı yüksek kişisel hassasiyete sahip olduğunda uygundur.Trenbolon kullanımı bu kadar düşük olduğunda ve etkili bir döngü istendiğinde, başka bir enjekte edilebilir anabolik steroid eklenmelidir.Masteron bu amaç için iyi bir seçimdir.Başka, oldukça farklı bir seçim testosteron.En güçlü steroidlerden biri

Trenbolone bugün mevcut en güçlü steroidlerden biri olarak kabul edilir.Testosterondan yaklaşık üç kat daha anaboliktir ve çok güçlü bir androjendir.Trenbolone kullanıcıları genellikle güç ve katı kas kütlesinde inanılmaz kazanımlar rapor eder.Trenbolone östrojene dönüşmez, bu nedenle bu steroidden görülen kazançlar yağsız, kaliteli kas kütlesidir.Yüksek miktarda androjen ayrıca kullanıcının kaslarına "yırtılmış" bir görünüm kazandırır.Östrojene dönüşmese de, bir nandrolone türevi olan trenbolon, progesteron reseptörüne etki eder ve bu özellik nedeniyle ilgili yan etkilere neden olabilir.

COA
 

Testler Analiz Standardı Sonuçlar
Kimlik uymak uymak
Absorbans ≤0.30% uymak
Spesifik Dönüş + 39 ° ~ + 43 ° + 39.5 °
Kromatografi Saflığı uymak uymak
17α-izomer ≤0.50% % 0.40
Organik Uçucu Safsızlıklar uymak uymak
Kurutma kaybı ≤0.50% % 0.32
Ateşleme Kalıntısı ≤0.10% % 0.01
tahlil 97 ~% 101 99.02%
Sonuç
USP31 Standardına Uygun

 

 

Rekabet avantajı

1. fazla 5 yıl Zengin deneyim: firmamız çin'de profesyonel bir üretim lider fabrika ilaç alanında uzun yıllar.

2. Gizli paket: Size en uygun ambalajlar gümrükleri güvenle geçmek için seçilecektir.ayrıca bizim depo ambalaj yöntemleri fazla yüzlerce var, veya kendi ideal yolu varsa, bu da dikkate alınabilir.

3. En kaliteli.Yüksek kalite garantili, herhangi bir sorun bulunduğunda, paket sizin için yeniden gönderilecektir. Ve diğer bazı ürünler ücretsizdir.

4. Güvenlik Nakliye: ekspres tarafından Nakliye (FedEx, UPS, DHL, EMS), hava tarafından. En profesyonel iletici sizin için önerilir.

5.hızlı teslimat: biz stok tavşan, yani biz ödeme bilgileri onaylandıktan zaman 4 saat içinde sipariş teslim edebilirsiniz.

6. Kalite hizmeti: biz size sıcak satış sonrası hizmet verecek, herhangi bir sorunuz varsa size bir kerede cevap verecektir.

7. Rekabetçi fiyatlar: piyasa fiyatı altında büyük indirim, plz bana bağlanın, bir hediye sizin için hazır.


 

En İyi Fiyatı Alın

MOQ: 10 Gram

Devam et
Geri dön Ürünler
Geri dön

Trenbolone toz

sohbet
Teklif isteği
Dil değiştir